Rychloservis

V dnešní době se nabídka každého kvalitního servisu rozšiřuje o služby rychloservisu. Rozšířením služeb na běžnou údržbu a malé a střední opravy vozidel, tak šetříme čas i prostředky motoristů.V rámci rychloservisních služeb je hlavní pozornost zaměřena na výměnu oleje, defekty a drobné opravy.Příprava a provedení STK + emise

Kontrola STK a emise se provádí, s výjimkou nových vozů, vždy po dvou letech. Vaše vozidlo zkontrolujeme a připravíme na provedení STK a měření emisí. Znamená to, že v případě zjištění nedostatků tyto odstraníme, aby vozidlo odpovídalo náročným technickým normám a prošlo kontrolou STK a emisí.


Servisní prohlídky

Odborné a pečlivé servisní prohlídky a pravidelná údržba automobilů a středních užitkových vozů všech značek. Naším cílem je udržet váš automobil ve správném a spolehlivém provozním stavu a zajistit trvalý provozní výkon.


Diagnostika motorů

Provádíme diagnostiku benzinových i naftových motorů osobních i užitkových vozů. K diagnostice elektronických součástí vozidel využíváme nejmodernější diagnostické přístroje, které nám umožní získat úplný přehled o aktuálním stavu automobilu.


Mechanické práce

Naše firma poskytuje kompletní služby motoristům od drobných oprav, výměny olejů, filtrů, rozvodů, brzdových systémů, tlumičů, výfuků, plnění klimatizací, elektroinstalací, drobných karosářských prací, příprav na STK až po seřízení sbíhavosti, elektroniky motorů .


Klempířské a Lakýrnické práce

Nabízíme odborné autoklempířské práce na zakázku: od rozsáhlých škod po autonehodách, přes rovnání karoserie, výměny dílů a opravy výřezů, až po odstranění vyboulení plechů, zatírání nerovností stíracím tmelem, finální lakování a leštění. Zároveň nabízíme lakování nových i opravovaných částí karosérií .


Montáž tažného zařízení

Potřebujete často převážet objemný náklad? Svěřte montáž tažného zařízení odborníkům a získejte jistotu profesionální instalace. V autoservisu Autodast zajišťujeme prodej i montáž tažných zařízení pro všechny osobní vozy.


Ruční mytí vozidel

Pravidelná údržba prodlužuje životnost Vašeho vozu a právě proto poskytujeme ruční mytí,které je mnohem šetrnější k laku a zajistí preciznější umytí Vašeho vozidla. 
Autor: Admin Autodast | Počet přečtení: : 11184x

Přehled dalších článků

Foto 1

Foto 1

Zobrazeno: 3712x

Foto 2

Foto 2

Zobrazeno: 3674x

Daniel Stuchlík AUTODAST
Slezská 588 , Orlová-Poruba

Tel.:   Mechanika  +420 776 838 080
          Pojistné události  +420 605 205 666 

E-mail: info@autodast.cz
IČ: 76018831
DIČ: 7102215087

Otevřeno :
Po- Pá  : 7: 00  - 16: 00
nebo dle dohody